יום הולדת בייבי שארק

יום הולדת בייבי שארק

סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות

יום הולדת בייבי שארק 

שהשיר בייבי שארק מתנגן ברקע אתם יודעים שהוא יתנגן אצלכם בראש עוד הרבה זמן. שיר הילדים בייבי שארק על משפחת כרישים חביבה פרץ לחיינו ב2016 בנובמבר 2020 הפך לסרטון הנצפה ביותר ביוטיוב עם יותר מ-7.44 מיליארד צפיות.הילד או הילדה ביקשו יום הולדת בייבי שארק מתלבטים מאיפה מתחילים ואיך משיגים קישוטים למסיבה עם משפחת הכרישים. שמחה זו אנחנו, ואנחנו מלווים כבר שנים אלפי ישראלים רכישת ציוד למסיבות  לכל הגילאים הכנו לכם רשימה של כל מה שאתם חייבים 

רשימת ציוד ליום הולדת בייבי שארק 

תמיד שמדובר ביום הולדת נושא מומלץ לעצב את חלל המסיבה בהתאם ביום הולדת בייבי שארק היינו ממליצים לקשט את החלל באווירית אוקיינוס כחולה עם גוונים כחולים. נסו לשלב בעיצוב גם אקווריום עם דגים לא חייבים להיות כרישים ☺ תלו כרזות ובנארים בצבעים המתאימים כמו באנר יום הולדת שמח עם אותיות גליטר בצבעי אקווה ווילון פרנזים מטאלי בצבע תכלת 

יש לנו סוד קטן בנוגע לעיצוב חלל המסיבה אל תשכחו לפזר המון המון בלונים ליום הולדת זה תמיד מרים את האווירה ומוסיף לחגיגה. ליום הולדת בייבי שארק תוכלו לקשט בבלוני אנגרם ANAGRAM ובלוני מיילר מיוחדים ליום ההולדת. . יש לנו עבורכם קיצור דרך -  קשה לכם לנפח את הבלונים הנה לכם בלונים ומשאבה עם ביביי שארק מחייכים – שתשתלב נהדר בעיצוב המסיבה. 

שחוגגים יום הולדת בייבי שארק שולחן הכיבוד חייב לכלול כלים חד פעמים וכלים לא מתכלים בצבעים של הכרישים האהובים וכמובן קופסאות פופקורן וחטיפים עם הכרישים. אל תשכחו לשלב בעיצוב השולחן בבובות TY   בצורת דגים. באתר תוכלו לרכוש בקבוקים ממותגים וקופסאות אוכל ממותגות אשר יקשטו את שולחן המסיבה וישמשו אתכם גם לאחר המסיבה. 

חוגגים יום הולדת בייבי שארק בגינה יש לנו עבורכם עוד קיצור דרך נפלא לאנץ בוקס בייבי שארק מקרטון או שקיות חבל ביביי שארק כך תוכלו להכין מראש לכל ילד אחלה שקית הפתעה. 

עוד טיפ מאיתנו באהבה בשביל להכניס את כולם לאווירה חלקו בכניסה כובעי מסיבה בייבי שארק