יום הולדת ספארי

יום הולדת ספארי

סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות
דף
דף

יום הולדת ספארי

 הנה אחלה סיבה לארגן מסיבה - יום הולדת ספארי. מתלבטים מאיפה להתחיל ומה צריך להכין איזה קישוטים למסיבה אתם ממש ממש חייבים ומה איך משדרגים את העוגה מבלי להיכנס להוצאה. שמחה זו אנחנו, ואנחנו מלווים כבר שנים אלפי ישראלים רכישת ציוד למסיבות לכל הגילאים הכנו לכם רשימה של כל מה שאתם חייבים 

רשימת ציוד ליום הולדת ספארי

כמו בכל יום הולדת נושא גם פה אתם חייבים לארגן אווירה מתאימה. ליום הולדת ספארי עצבו את החלל כמו ספארי עם המון עציצים ירוקים שיתנו אווירה של יער או ג'ונגל ירקרק. תלו בובות של חיות כמו אריות ונמרים ברחבי הבית על מנת לייצור אווירה של סוואנה. להרים את האווירה פזרו המון המון בלונים ליום הולדת בגוונים הנכונים. יש לנו עבורכם את המוצר המושלם בלוני ספארי מנומרים בשלל צבעים. מה אסור לכם לשכוח? כסא יום ההולדת, קשטו כסא עם משענת בבלונים (רצוי בלוני מיילר של חיות) הקשורים בחוט. 

שולחן כיבוד מעוצב הוא המרכז של כל יום הולדת ספארי לעיצוב שולחן הכיבוד פזרו בובות חיות קטנות. הניחו צלחות,כוסות ומפיות של חיות בספארי. באתר שלנו יש כמה מוצרים שאתם פשוט חייבים לשדרג את שולחן הכיבוד ביום הולדת ספארי - סט כלים נייר ספארי שישדרג כל שולחן הכולל  קופסאות פופקורן וחטיפים, צלחות נייר עגולות ספארי קראפט זהב. 

מה לגבי עוגה - נסו קאפקייקס זה הטרנד הכי חם כבר למעלה משנה.  יש לנו מעמד זברה סופר מעוצב. 

הפתעות – נסו לחשוב מחוץ לקופסא וחלקו הפתעה קצת יותר שונה אצלנו תוכלו למצוא בקבוקים ממותגים, צלחות וכוסות, קופסאות אוכל ותחתיות לשולחן הכל עם הדמויות האהובות על הילדים. 

כל יום יכול להיות יום הולדת ספארי

יש לכם שמחה אנחנו פה להרים לכם מסיבה. באתר שלנו תוכלו לרכוש כל מה שצריך על מנת לערוך כל חגיגה. חשבנו על הכל יום הולדת ספארי או יום הולדת בת ים הקטנה. יום הולדת שש עשרה או חתונת הזהב. באתר שלנו תוכלו להזמין את כל האביזרים למסיבה.