סינון לפי
סל קניות
דף
דף

קישוטים למסיבה

מתכננים מסיבה? לא משנה אם זו מסיבת יום הולדת, ברית, בריתה או כל חגיגה. אתם לא צריכים להזמין מעצב פנים בשביל להרים הפקה. שמחה זו אנחנו, ואנחנו מלווים כבר שנים אלפי ישראלים רכישת ציוד למסיבות לכל הגילאים הכנו לכם רשימה של כל קישוטים למסיבה שאתם חייבים.

טיפים לקישוט כל מסיבה

אספנו לכם כמה טיפים לקישוטים למסיבה לכל חגיגה:

עצבו מחדש את הקירות שלכם. החליפו לכבוד המסיבה את התמונות שעל הקירות במסגרות עם תמונות של אורח הכבוד. תלו מיני מניפות נייר על הקירות, היא תפאורה נהדרת לשולחן הכיבוד.

תלו כרזה או מפה על פי נושא המסיבה על החלק התחתון של של שולחן הכיבוד. - איך עושים את זה? בחרו כרזה מתאימה לנושא המסיבה כמו יום הולדת כח פיג'י , מפרץ ההרפתקאות או מסיבת קזינו. בעזרת שדכן שדכו את הכרזה לחלק התחתון של שולחן הכיבוד. אם למסיבה אין נושא מוגדר תוכלו לבחור במפה בצבע חלק בהתאם לעיצוב.

הכניסו את הגינה הביתה - צמחים ופרחים הם קישוטים למסיבה נהדרים לאירועים טרופיים כמו מסיבת פלמינגו ויום הולדת ג'ונגל, מעל הם מוסיפים חיים לכל מסיבה. הכניסו עציצים מהחצר או האדניות למסיבה שלכם, או גזרו כמה פרחים וענפים מהחצר שלכם.

קשטו את החלונות. צרו אווירה חגיגית והדביקו לחלונות שלל קישוטים למסיבה. וילון קישוט מטאלי סביב מסגרות החלונות שלכם או שרשרת דגלים מתנופפת תזרים רוח חגיגית למסיבה.

התארגנו על מגשים וכלי הגשה מהודרים - אם זו הגשה עצמית, שקיות יום הולדת לילדים או קופסאות יום הולדת אישיות. צלחות ומגשים צבעוניים או אלגנטיים משדרגים את עיצוב שולחן הכיבוד. אל תשכחו לדאוג להניח את עוגת יום ההולדת גבוה על סטנד מתאים או על קערה הפוכה.

פרסו את כלי המטבח על שולחן הכיבוד - אם הילד או הילדה בחרו ביום הולדת מיקי מאוס אז בטח יש לכם מלא קופסאות אוכל, כוסות ובקבוקים ממותגים עם הדמות של מיקי מאוס בארון המטבח. זה הזמן לפזר אותם על השולחן. למסיבה של מבוגרים זה הזמן המעולה להוציא את את קערות הגשה וכלי הזכוכית המאוחסנים לאירוע מיוחד. כלי שולחן מפוארים כמו כוסות יין, כוסות מרטיני ומגשי רוטב מפוארים שמוסיפים גלאם מיידי לאווירה.

קבעו את האווירה בעזרת תאורה - החליפו את הנורות הלבנות נורות צבעוניות כדי ליצור אפקט ייחודי, בחרו בצבעים מתאימים כמו נורות כהות למסיבת פורים או נורות ורודות למסיבת יום האהבה. ברגע שהשמש שוקעת, פזרו נרונים והדליקו את המסיבה.

קישוטים למסיבה במקומות הישיבה - קשטו את הכסאות בבלונים וסרטי קישוט. אם אתם חוגגים יום הולדת אל תשכחו לקשט כסא יום הולדת לקטן או הקטנה.

אל תזניחו את הכניסה למסיבה. ברכו את האורחים עם באנר ובלונים בדלת הכניסה כדי לרמוז שהם נמצאים בכתובת הנכונה. השאירו מקום בכניסה למעילים ומטריות כדי שיהיה להם מקום לתלות את חפציהם.

יש לכם שמחה אנחנו פה להרים לכם מסיבה. באתר שלנו תוכלו לרכוש כל מה שצריך על מנת לערוך כל חגיגה גם שלל קישוטים למסיבה.