סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות
דף
דף

יום הולדת בנות ורק בנות 

יש גיל מסויים שהבנים והבנות פחות מתערבבים בגיל הזה  יום הולדת בנות זה טרנד מבורך. אז איך מארגנים יום הולדת בנות להמון בנות מתוקות. הורים יקרים לא בטוחים מאיפה מתחילים? מה הם הקישוטים למסיבה שאתם ממש חייבים?. שמחה זו אנחנו, ואנחנו מלווים כבר שנים אלפי ישראלים רכישת ציוד למסיבות לכל הגילאים הכנו לכם רשימה של כל מה שאתם חייבים 

רשימת ציוד ליום הולדת בנות

הבת ביקשה יום הולדת בנות שאלו אותה איזה יום הולדת נושא היא רוצה?  יום הולדת LOL ויום הולדת חד קרן קרקס זה הטרנד הכי חם בעולם הבנות. יום הולדת נסיכות ויום הולדת הלו קיטי הם קלאסיים. 

בחרתם נושא עכשיו אתם חייבים לבחור מקום ותאריך למסיבה. בחרו הזמנות ממותגות על פי נושא המסיבה שלבו כתר לראש או משקפיים מנייר עם ההזמנה על מנת לייצור באזז למסיבה. שלחו את הזמנות לפחות שבועיים לפני המסיבה. יום – יומיים קודם שלחו להורים הודעת תזכורת. 

כנסו לאתר שלנו והזמינו ציוד על פי נושא יום הולדת בנות. אז מה אתם ממש ממש חייבים? 

תלו כרזות ושרשראות וכמובן בלונים ובלונים ליום הולדת ממותגים כמו בלוני מיינר, בלוני אינגרם ובלוני מקל לבנות.. אם זה יום הולדת מיני מאוס בחרו בצבעי לבן, אדום ושחור אם יום הולדת חד קרן קרקס אז בחרו בצבעי פסטל. 

לשדרוג שולחן הכיבוד הניחו במרכז קישוט עם הספרה של יום ההולדת של הילדה. פזרו כלים מתכלים וכלים חד פעמיים כמו צלחות, כוסות ומפיות עם נושא יום הולדת בנות שבחרה הקטנה. אל תשכחו לשלב בעיצוב השולחן בבובות TY  או דמויות של דיסני. באתר תוכלו לרכוש בקבוקים ממותגים וקופסאות אוכל ממותגות אשר יקשטו את שולחן המסיבה וישמשו אתכם גם לאחר המסיבה. 

הפתעות ליום הולדת בנות הן חובה לכל המשתתפות הטרנד הכי חם הן בועות סבון פרוזן

זר יום הולדת – אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של זרים כתרים וקשטות לבנים ולבנות. 

מה לגבי עוגה - נסו קאפקייקס זה הטרנד הכי חם כבר למעלה משנה.