סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות
דף
דף

בקבוקים לילדים

זה לא סוד שילדים צריכים לשתות הרבה מים כדי לשמור על הבריאות. מחקרים מראים אפילו שאם ילדים שותים מים במהלך היום, הם נשארים ממוקדים זמן רב יותר ויכולת הריכוז שלהם עולה. כך שחושב לדאוג כי הם מצויידים בקבוקים לילדים בכל עת - בין אם הם בבית הספר, בספורט, בחוגים או בקייטנה- נראית לא פשוטה. הנה כמה טיפים לבחירת בקבוקים ממותגים.

כיצד בוחרים בקבוקים לילדים

שמחה זו אנחנו, ואנחנו מלווים כבר שנים אלפי ישראלים ברכישת ציוד לילדים וקישוטים למסיבה. הנה כמה קריטריונים שאתם חייבים לחשוב עליהם בפעם הבאה שאתם רוכשים בקבוקים לילדים.

קל לניקוי: אם יש משהו מתסכל זה לפרק לגורמים את הבקבוק כמו בקבוקי תינוקות - הפייה, הבקבוק, התופסן ועוד. עכשיו שהילדים שלכם סוף סוף התבגרו בחרו בקבוקים לילדים עם כמה שפחות חלקים נשלפים ובקבוקים המתאימים למדיח כלים. בקבוק שתייה מעוצב עם פקק מתברג הוא הבקבוק הכי קל לניקוי. יש לנו מבחר בקבוקים ממותגים כמו : מיני מאוס, ספיידרמן, מפרץ ההרפתקאות, ועוד..

אטום ולא נוזל: הבאסה הכי גדולה בבקבוקים לילדים היא לנגב שלולית רטובה בתיק התלמיד. חושב לבחור בקבוק המתאים לגיל הילד או הילדה שאלו יוכלו לפתוח ולסגור את הבקבוק בקלות. גם פה יש לנו מגוון רחב של בקבוקים מכל מיני סוגים כמו:

בקבוק פלסטיק עם דופן כפולה - מתאים לילדים בגילאי 5 ומעלה אשר יכולים בקלות לפתוח ולסגור את הפייה. בקבוקים אלו מגיעים עם המון צבעים ודמויות כמו בקבוק הלו קיטי, בקבוק מיקי מאוס, בקבוק ספיידרמן ועוד.

בקבוק טריטן עם פיה נפתחת בקלות וקש - מתאים לילדים מגיל שנתיים ומעלה. קל מאוד לפתוח את הבקבוק לשתות באמצעות הקש. גם בקבוקים אלו מגיעים עם המון צבעים ודמויות כמו מיקי מאוס, ברבי עם קליפס, הפוני הקטן שלי, טום וג'רי ועוד.

בקבוק טריטן הידרו עם פיה רחבה - מתאים לילדים בגילאי 8 ומעלה אשר יכולים בקלות לפתוח ובעיקר לסגור היטב את המכסה. גם בקבוקים אלו מגיעים עם המון צבעים ודמויות כמו ספיידרמן, מיקי מאוס, מיני מאוס, ועוד.

בקבוק אלומיניום - מתאים לכל הגילאים. האלומיניום נחשב לבקבוק הטוב ביותר לשמירה על קור וחום וטוב ביותר עבור איכות הסביבה. גם בקבוקים אלו מגיעים עם המון צבעים ודמויות כמו סמי הכבאי, בקבוק ספורט פרוזן, בקבוק כוח פי ג'יי, בקבוק ספיידרמן, בקבוק מיקי מאוס ועוד.

הכי מהיר: בקבוקי פלסטיק הם לא הכי בריאים לסביבה אבל בקבוקי הפלסטיק של שמחה זו אנחנו, הם בקבוקים ללא BPA. כלומר אין דליפה של כימיקלים המשפיעים על הפעילות האסטרוגן בגוף. הם נוחים, נשטפים בקלות ומתאימים לכל הגילאים. גם בקבוקים אלו מגיעים עם המון צבעים ודמויות כמו בקבוק נסיכות עם פיה מסתובבת, בקבוק ספורט LOL, בקבוק פלסטיק ספיידרמן ועוד.

שמחה זה אנחנו – מוצרי מסיבה לכל חגיגה

באתר שלנו תוכלו לרכוש כל מה שצריך על מנת לערוך כל חגיגה. חשבנו על הכל לכל מסיבה גם לתכנון יום הולדת מפרץ ההרפתקאות.