יום הולדת סמי הכבאי

יום הולדת סמי הכבאי

סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות
דף
דף

איך מארגנים יום הולדת סמי הכבאי

אז הקטן או הקטנה מכורים לסמי הכבאי ומעודכנים בדיוק מה קורה בפונטיפנדי. רוצים להפתיע אותו או אותה ביום הולדת סמי הכבאי . בשמחה זה אנחנו, מוצרי מסיבה. התפקיד שלנו הוא לחשוב על הכל.  הכנו לכם רשימה של כל מה שממש חייבים החל מקישוטים למסיבה ועד נרות לעוגה. 

איך מתחילים לארגן יום הולדת סמי הכבאי

  • בחירת מקום, תאריך ומוזמנים – לא משנה אם החגיגה היא בחוץ, בבית או בגימבורי הקרוב ליום הולדת נושא חייבים הזמנות מתאימות . הזמנות יום הולדת – סמי הכבאי הן ממש חובה במסיבה. חשוב לחלק את ההזמנות למוזמנים לפחות כשבוע לפני המסיבה ולשלוח להורים תזכורת יום – יומיים לפני המסיבה. 
  • קישוטים - ליום הולדת סמי הכבאי יש לנו מגוון קישוטים:  דגלים, בלונים ליום הולדת עם שלל הדמויות מהתוכנית. סט כרזות מהודר לחלל המסיבה או לדלת הכניסה. מה אסור לכם לשכוח? כסא יום ההולדת, קשטו כסא עם משענת בבלונים (רצוי בלוני מיילר) קשורים בחוט. 
  • כיבוד – שולחן כיבוד מעוצב הוא המרכז של כל מסיבה עצבו אותו עם צלחות וכוסות של סמי, שלבו בובות ודמויות מהסדרה. יש מגוון מוצרים שאתם פשוט חייבים לשדרג את שולחן הכיבוד. סוכריות ג'לי של סמי הכבאי, מטבעות שוקולד, הם ממש חובה לשדרוג השולחן.  
  • שקיות הפתעה – כיאה ליום הולדת סמי הכבאי אתם ממש חייבים שקיות חבל מקושטות בסמי הכבאי, שקית נייר בסיסית או לאנץ בוקס מקרטון. הפתעה עצמה יכולה להיות משהו מקובל כמו בועות סבון של סמי.  אנחנו ממליצים לצאת מחוץ לקופסא לחלק בקבוק ספורט כהפתעה
  • עוגה – אין אין חגיגה בלי עוגה וליום הולדת סמי הכבאי אתם ממש חייבים נייר אכיל על העוגה ונרות ספירלה או נרות מטה כוכבים

כל יום יכול להיות יום הולדת סמי הכבאי

הקטן או הקטנה ממש מאוהבים בסמי הכבאי בשמחה זה אנחנו תוכלו לפנק אותם גם במהלך השנה. יש לנו מגוון מוצרים ממש מפנקים לא רק למסיבות כמו מגוון בקבוקים ממותגים, צלחות וכוסות, קופסאות אוכל ותחתיות לשולחן.