בקבוקים ממותגים

סל קניות
דף
דף

בקבוקים ממותגים

מתכוננים למסיבת יום הולדת או עורכים מסיבה. היום פחות מקובל להשתמש בכלים חד פעמיים ולהשתמש בכלים בלתי מתכלים. בשמחה זו אנחנו, ואנחנו מלווים כבר שנים אלפי ישראלים ברכישת ציוד למסיבות לכל הגילאים. הכנו עבורכם כמה טריקים חכמים איך לערוך כל חגיגה ולחסוך מאמץ ועלויות עם בקבוקים ממותגים, קופסאות אוכל אישיות ושלל טריקים חכמים.

יום הולדת בלתי נשכח עם כלים בלתי מתכלים

בין שלל הכנות לחגיגה הכוללים כיבוד, קישוטים, בלונים רשימת מוזמנים ועוד המון דברים הכנו לכם כמה טריקים לשדרוג המסיבה ולחסוך לכם הרבה זמן עבודה.

כוס שתיה וגם מתנה - בין אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת לילד או ילדה או מסיבת רווקות אתם חייבים לדאוג למתנה ולשתייה. אנחנו בשמחה זה אנחנו חשבו על הטריק הבא. השתמשו בבקבוקים ממותגים כפרס וכוס שתיה במסיבה. לדוגמא האם אתם עורכים יום הולדת מפרץ ההרפתקאות תוכלו לחלק לאורחים שתיה בבקבוק ממותג של גורי מפרץ ההרפתקאות. אם זו מסיבת רווקות אז אנחנו ממליצים למלא את בקבוק הזברה הורוד בקוקטייל מגניב במיוחד. רוצים להפוך את המתנה לאישית יותר - קשרו על כל בקבוק ממותג תג נייר עם שם האורח או האורחת.

קופסת אוכל וגם מתנה - בדומה לבקבוקים ממותגים למסיבה בגינה תוכלו להגיש מנה אישית לכל אחד מהאורחים בקופסת אוכל ממותגת. אם זה יום הולדת כח פיג'י או יום הולדת מיקי מאוס במקום להתעסק בחלוקת הכיבוד לילדים הכינו לכל אורחים, לקטנים ולגדולים קופסת אוכל אישית ממותגת בשקית יום הולדת שיוכלו לקחת הביתה בסוף המסיבה.

גם קישוט וגם כיבוד - אם אתם חוגגים יום הולדת נושא קנו ממתקים ממותגים בלוגו של הנושא מה הכוונה? חוגגים יום הולדת בנושא סמי הכבאי שלבו סוכריות ג'לי של סמי הכבאי, ומטבעות שוקולד עם הכבאי האהוב. חוגגים יום הולדת כח פיג'י אז אתם חייבים לחלק סוכריות סודה וסוכריות על מקל עם הדמויות האהובות.

אנחנו פה לכל שמחה

יש לכם שמחה רוצים להרים חגיגה אנחנו פה לשדרג לכם את המסיבה. באתר שלנו תוכלו לרכוש כל מה שצריך על מנת לערוך כל חגיגה - מוצרים וקישוטים למסיבה, בקבוקים ממותגים, בלונים, צעצועים, פרסים, כלים רב פעמיים ועוד. חשבנו על כל הפרטים הקטנים אם זה יום הולדת ספארי או יום הולדת בת ים הקטנה. יום הולדת שש עשרה או חתונת הזהב. באתר שלנו תוכלו להזמין את כל האביזרים למסיבה.