אודות שמחה זה אנחנו

שמחה זה אנחנו בע"מ, הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום המסיבות, ימי הולדת לילדים ובקטגוריית ממתקי הצעצועים.

"שמחה זה אנחנו " הינה היבואנית הרשמית של בלוני הליום מוכספים, בלוני גומי, זיקוקי דינור, נרות לימי הולדת, תותחי קונפטי, כרזות, כלים חד פעמיים למסיבות ימי הולדת, מפיות, מפות, בועות סבון, גז הליום, צעצועים, הפתעות לימי הולדת, שקיות יום הולדת ועוד ועוד...

"שמחה זה אנחנו" הינה חברה משפחתית- פרטית אשר נוסדה ע"י האחים בן שושן בשנת 1992 ומאז צברה מוניטין רב בתחום פעילותה וביססה עצמה כמובילת הנישה בישראל.

שמחה זה אנחנו, רואה בצוות עובדיה נכס חסר תחליף ודואגת לטיפוחם ולרווחתם באמצעות גיבוש קפדני של תרבות ארגונית.

מגוון מוצרי החברה תורמים, מעשירים ומעצימים את חוויית המסיבה בקרב ילדים ויתר בני המשפחה שכן מרבית מוצרי החברה הינם מבוססי עולם התוכן המגוון של עולם הילדים והילדות בערוצי המדיה/ מולטי מדיה השונים: מעולם האגדות הישן נושן של פעם (שלגיה ושבעת הגמדים) ועד לעולם האגדות המודרני העכשווי של דורה, בוב ספוג, הלו קיטי החתלתולה ודייגו בני זמננו.... כל ילד והדמות האהובה עליו, עמה הוא הכי מזדהה בעולם ועמה הוא הכי- הכי רוצה לחגוג ובגדול את יום ההולדת....

למותר לציין כי כל הדמויות המיוצגות ב"שמחה" הינן כולן דמויות ערכיות וחינוכיות שאינן מוטלות בספק.

"שמחה זה אנחנו" הינה כיום זכיינית של מותגי הילדים המובילים בארץ ובעולם בקטגוריות ה"מסיבות", ה"ממתקים" ואשר בשנים האחרונות התרחבה ומתרחבת גם בהווה לקטגוריות נוספות משלימות, סובב "עולם הילדים": "הום"- כלי אוכל ממותגים ממלמין ופלסטיק, אביזרים ממותגים לחדרי ילדים ולבית, בובות פרווה, לגן ולחצר ועוד.

החזון העסקי: משאלת ליבה של שמחה היא לקחת חלק בכל אירוע משמח, לכל גיל, עם טוויסט

של חדשנות עולמית ולהעניק חוויית קנייה מסחררת חושים ומלאת דמיון אגדות של

מוצרים מושלמים, רב גוניים ומוקפדים, עם DNA  ייחודי.

עושים את העולם מאושר יותר למשפחת שמחה וכל לקוחותיה.

האסטרטגיה: חידושים וחדשנות בלתי פוסקים, תוך הקשבה מתמדת לציפיות המשתנות של קהל הלקוחות בשוק דינאמי ותוסס "ללא הפסקה" של מותגים מתחלפים ומוצרי צריכה מתעדכנים. "שמחה זה אנחנו" מקושרת למיטב היצרנים והספקים המובילים בעולם ואף משווקת את מוצריהם בבלעדיות בשוק הישראלי.

בעולם הצרכני המשתנה של מודעות בריאותית וסביבתית, "שמחה זה אנחנו" משקיעה מאמצים ומשאבים פיננסיים ניכרים במעבר מדורג לממתקים בריאים יותר- מבוססי חומרי טעם וריח טבעיים.

גם בקטגוריית הבלונים למסיבה משקיעה החברה מאמצים שיווקיים והסברתיים ניכרים להגברת המודעות להעדפה הברורה לבלוני גומי טבעיים המיוצרים ע"י החברות המובילוב בעולם.

GEMAR - משפחת רוקה נמצאת בלבה של חברת Gemar ותומכת בצוות המסור. הם ממשיכים לייצר את “הבלון האיטלקי” המפורסם בעולם ביותר ממאה צורות, גדלים וצבעים מבריקים. היום חברת Gemar היא בין היצרניות הגדולות בעולם של בלוני לטקס טבעיים וניצבת בין מובילי התעשייה הבלתי מעורערת באירופה.

QUALATEX - חברה אשר מובילה בעולם ,בייצור בלוני גומי על טהרת 100% גומי המופק משרף עצי גומי תוך שמירה על הצומח ביערות הגשם.

"שמחה זה אנחנו" ממוקמת מאז שנת 2007 ב א.ת. כנות וברשותה מחסן לוגיסטי ענק של כ 11,000 מ"ר וחדר תצוגה יפיפה לקהל הלקוחות / הקניינים. מערך החברה כולל צוותי אנשי מכירות שטח למתן שירות מיטבי לכלל לקוחות החברה בפריסה כלל ארצית מלאה, סדרני סחורות, צוות נהגי חלוקה וצי רכבי חלוקה כולל הובלה בקירור לממתקים יעודים כדוגמת קטגוריית ממתקי השוקולד שנמצאת בשנים האחרונות בהתרחבות מתמדת.