יום הולדת חד קרן

יום הולדת חד קרן

סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות
דף
דף

יום הולדת חד קרן

מה שנראה כמו אופנה חולפת הפך לנושא יום הולדת סופר מבוקש יום הולדת חד קרן זה הטרנד הכי חם בעולם ימי ההולדת לבנות בגילאי יסודי. אז מה החוגגים הגדולים והקטנים ממש ממש חייבים? מה הקישוטים למסיבה שאי אפשר בלעדיהם.? בשמחה זה אנחנו אנו עוזרים לכל כך הרבה הורים לארגן ימי הולדת ומסיבות. אספנו לכם את כל מה שאתם ממש חייבים  ליום הולדת חד קרן

איך מארגנים יום הולדת חד קרן

כמו בכל יום הולדת נושא עצבו את החלל בהתאם לצבעי הנושא. ליום הולדת חד קרן אתם ממש ממש חייבים לעצב את החלל המסיבה בצבעי חד קרן כלומר גווני פסטל וזהב. תלו באנר אותיות וכרזות נושא עם חד קרן  מגניב במיוחד. קשטו בבלונים ליום הולדת בגוונים הנכונים והוסיפו כמה בלוני אנגרם ממותגים. בבית בטוח ויש לכם המון צעצועי חד קרן מפוזרים כמו כדור עף ובובות חד קרן עם פייטים שלבו אותם בעיצוב חלל המסיבה. 

לשולחן הכיבוד ביום הולדת חד קרן אל תוותרו על חד פעמיים עם חד קרן וכמובן קישוט קיסם פרנזים לעוגה. שלבו בובות TY  חד קרן לקישוט מרכז השולחן. לכיבוד מקושט קנו חבילת גביעי גלידה, תטבלו את הקצה בשוקולד ופזרו סוכריות צבועוניות הניחו הפוך  על מעמד קאפקייקס או מעמד לעוגה מקושט והנה לכם שולחן יוניקורן משודרג. 

כל יום יכול להיות יום הולדת חד קרן

הקטן או הקטנה ממש מאוהבים בחד קרן כל השנה, בשמחה זה אנחנו, תוכלו לפנק אותם גם במהלך השנה. יש לנו מגוון מוצרים ממש מפנקים לא רק למסיבות כמו מגוון בקבוקים ממותגים, צלחות וכוסות, קופסאות אוכל ותחתיות לשולחן הכל עם חד קרן צבעונית. 

יש לכם שמחה אנחנו פה להרים לכם מסיבה. באתר שלנו תוכלו לרכוש כל מה שצריך על מנת לערוך כל חגיגה. חשבנו על הכל יום הולדת חד קרן או יום הולדת בת ים הקטנה. יום הולדת שש עשרה או חתונת הזהב. באתר שלנו תוכלו להזמין את כל האביזרים למסיבה.