תקנון האתר

1. כללי

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

א. הגלישה באתר happiness.co.il כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. יש לקרוא תקנון זה בקפידה, שכן ביצוע פעולה באתר happiness.co.il מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בו.

ב. האתר happiness.co.il הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותינו מידע ומכירת מוצרים שונים (להלן - שירותים), האתר מופעל ע"י "שמחה זה אנחנו בע"מ (להלן – החנות).

ג. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .

ד. גלישה בחנות ו/או רכישת מוצרים , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

ה. ההזמנות יכולות להתבצע ע"י בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

ו. אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

 

2.  הזמנת מוצרים ו/או שירותים, וקבלת מידע

"שמחה זה אנחנו בע"מ עושים את מיטב יכולתנו בכדי להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר החנות יימצאו במלאי, באתר החנות מופיעים מוצרים עם תמונות להמחשה בלבד, ייתכן וחלק מהמוצרים המופיעים באתר http://www.happiness.co.il  אזלו מהמלאי. במקרה כזה, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני שסיפקת, או באמצעות הטלפון, וכמו כן , "האתר" שומר לעצמו את הזכות להציע לך רכישת מוצר דומה במידה וישנו כזה, אם תקבל את הצעתנו, פרטי הזמנתך יעודכנו מחדש. במידה ולא תסכים לקבל את הצעתנו למוצר חילופי, נבטל את הזמנתך למוצר זה.

 אופן ביצוע ההזמנה ורכישת מוצרים באתר:

א. לשם הזמנת מוצרים באתר הינך יכול אבל לא חייב להצטרף למועדון הלקוחות שלנו. 

ב. הצטרפות למועדון הלקוחות ופתיחת חשבון משתמש באתר תאפשר למשתמשים לבצע פעולות שונות באתר הפתוחות רק בפני מי שהוא משתמש רשום, לרבות מעקב אחר ההזמנות האחרונות שביצעת, שמירת מוצרים מועדפים ועוד. בנוסף, חברי מועדון יהיו זכאים להטבות בלעדיות שיפורסמו בנפרד. בכניסות חוזרות לאתר (לאחר יצירת חשבון משתמש), על מנת לבצע להנות מהיתרונות, תתבקש להקליד את כתובת הדואר האלקטרוני שלך וסיסמתך האישית או להתחבר באמצעות חשבון ה Facebook  שלך.

ג. בנוסף, משתמשים אשר הינם חברים במועדון הלקוחות יוכלו  לצבור קרדיטים לקניות נוספות באתר כך שבכל רכישה באתר תצבור קרדיטים בשווי של חמישה אחוזים מסכום הרכישה שיהיו תקפים לרכישה הבאה באתר. כך לדוגמא, אם תרכוש בסכום של 100 ₪ תצבור קרדיט בשווי חמישה ₪. הקרדיטים שתצבור יהיו ניתנים למימוש רק כאשר תצבור סכום קרדיטים בשווי של 50 ₪ לפחות. רכישות שיבוצעו באמצעות קופונים או קודי מבצע אחרים, לא יזכו אותך בזכות לצבירת קרדיטים. בנוסף, לא ניתן לפדות או להמיר קרדיטים למזומן או לקבל זיכוי בגין קרדיטים במזומן, בכרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום אחר. שמחה זה אנחנו שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להפסיק את האפשרות לצבירת קרדיטים בכל עת, תוך מתן הודעה מתאימה מראש על פי דין.   

ד. ככל שתהיה מעוניין לרכוש מוצרים באתר, תתבקש ראשית כל לבחור את המוצרים המבוקשים ולהוסיפם לסל הקניות שבאתר. לא ניתן להזמין באמצעות האתר מוצרים אשר מסומנים כ"חסרים במלאי". 

ה. ככל שבידך קופון לרכישת מוצר, יהיה עליך להזין את קוד הקופון הרלוונטי במקום הייעודי בתהליך הרכישה. יובהר כי ההנחה הניתנת באמצעות קוד הקופון ניתנת ממחיר המוצר המלא, גם כאשר מופיע באתר מחיר מבצע כלשהו. כל עוד לא צוין אחרת, תוקף קוד הקופון הינו לפרק זמן של 30 יום לפחות, בהתאם ובכפוף לתנאים של מי שסיפק לכם את הקופון והוא האחראי הבלעדי לכל טענה בעניין זה. 

ו. בסיום התהליך, תתבקש לאשר את פרטי ההזמנה, לבחור אמצעי לביצוע תשלום ולמסור את הפרטים הנדרשים לשם ביצוע התשלום. מובהר כי ככל שתבחר לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי, פרטי כרטיס האשראי יימסרו על ידך ישירות באתר לנותני השירות אשר ייבצעו את הליך הסליקה ("ספק הסליקה"), וישמרו על ידו אף לאחר השלמת העסקה, ובהתאם לכך השמירה והשימוש בפרטיך האישיים יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של ספק הסליקה. 

ז. במעמד ההזמנה תתבצע ע"י ספק הסליקה בדיקה של כרטיס האשראי אשר את פרטיו מסרת ועם קבלת אישור ההזמנה על ידי חברת האשראי, תימסר לך הודעה על אישור ההזמנה. מובהר כי חיוב בגין עסקת רכישה כאמור תתבצע עם סיום ביצוע ההזמנה. במידה שפרטי האשראי שנמסרו אינם מלאים ו/או מדויקים וכן במידה שחברת האשראי, תסרב לכבד את כרטיס האשראי ולבצע את העסקה, תקבל הודעה מתאימה והמוצר שהוזמן לא יסופק. 

ח. לאחר ביצוע הזמנתך, תקבל הודעת קליטה במערכת האינטרנט, לתשומת ליבך, אישור זה מעיד שפרטיך נקלטו במערכת. אין בו כל התחייבות על המצאות המוצר/שרות במלאי. ואינו מחייב את האתר לספק את המוצרים שהזמנת.

ט. בכדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. ולכן עליכם להזין את כל הפריטים המבוקשים במדויק לידיעתך: הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין אחר.

י. מסיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי האתר.

יא. אם תקבל הודעה בדבר תוכן שגוי בפרטי הזמנתך או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת הזמנתך, אנו ממליצים שתפנה אלינו באמצעות הטלפון 08-8545556 לוודא קליטת ההזמנה באתר.

 

3.  מחירים באתר:

א. "שמחה זה אנחנו בע"מ רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי המשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שיתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.

ב. כל המחירים באתר happiness.co.il כוללים מע"מ , אלא אם כן צוין אחרת מפורשות.

 פרטיות:

 שמחה זה אנחנו מתייחסת בכבוד לפרטיות הגולשים. המידע שאתה מוסר במסגרת השימוש באתר, הרישום ו/או השימוש בשירותים, נאסף, מטופל ונשמר בהתאם למדיניות הפרטיות של שמחה זה אנחנו הנמצאת בכתובת: https://www.happiness.co.il/privacy-policy ("מדיניות הפרטיות"). מדיניות הפרטיות מהווה חלק בלתי נפרד מהתקנון, אנא קרא אותה בעיון.

4. זכויות יוצרים

א. כל התוכן המילולי וכל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, אייקונים, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של חברת שמחה זה אנחנו בע"מ ובעלי החברה.

ב. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב המוצרים, המאמרים טיפים, רעיונות וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של החברת שמחה זה אנחנו בע"מ מראש ובכתב.

ג. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים ובמערכת המידע, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.

ד. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, מספרי מק"ט, ברקוד, תיאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.

ה. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק.

ו. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של חברת שמחה זה אנחנו בע"מ מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן(

ז. השם שמחה זה אנחנו בע"מ וכן שם המתחם(domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

ח. ככל שיש סמני מסחר (לרבות תמונות, שרטוטים וכדומה) שנמסרו לפרסום על ידי החברות המציעות מוצרים ושירותים למכירה באתר, כי אז סימני המסחר הנם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.

ט. שמחה זה אנחנו  מכבדת את הזכויות הלגיטימיות של בעלי זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות, והחברה תתייחס ונגיב להודעות בנוגע להפרת זכויות כאמור שיתקבלו בכתובת: office@happiness.co.il

 

5.  מועדי אספקה:

א. אספקת מוצרים/ שירותים הנמצאים במלאי , הינה עד  6 ימי עסקים ("ימי עסקים" – א-ה' למעט ימי חג ומועד), מרגע מועד התשלום. אספקת המוצרים ללקוחות "בוטיק הבלונים" תהיה תוך 3 ימי עסקים.

ב. משלוח בדואר שליחים או בחברת שליחויות מחירו 35 ש"ח כולל אריזה (45 ₪ ללקוחות בוטיק הבלונים), המשלוח יגיע ללקוח בהתאם לכתובת שמסר בפרטי ההזמנה באתר, במידה והמוצרים במשלוח מיועדים לחברה או עסק, יש לציין זאת בטופס ההזמנה ו/או בטלפון.

ג. "שמחה זה אנחנו בע"מ ו/או מי מטעמה, לא תישא באחריות על כל עיכוב באספקת מוצרים כתוצאה מאירועים שאינן בשליטתה, לרבות מזג אוויר, מצב בטחוני, שביתה, תקלה במערכת טלפונים, חשמל, דואר, תחבורה, תקשורת, פעולות איבה ו/או כוח עליון (רעידת אדמה, מלחמה וכיו"ב) . במקרים אלו, רשאית החנות להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה ולבטל את חיוב הלקוח.

ד. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים הנשלחים ע"י דואר ישראל, דואר שליחים או חברת שליחויות- אינם ניתנים לבקרה ואינם נשלטים ע"י "שמחה זה אנחנו בע"מ והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד "שמחה זה אנחנו בע"מ ו/או מי מטעמה, עקב שיבושים באספקת מוצרים / שירותים.

 

6. ביטול רכישה והחזרת מוצרים:

א. שמחה זה אנחנו פועלת בהתאם להוראות הדין החלות עליה, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו מכוחו ("חוק הגנת הצרכן"). במקרה של סתירה בין ההוראות הדין (לרבות חוק הגנת הצרכן) לתנאי מדיניות הביטולים שלהלן, יגברו הוראות החוק הרלוונטיות.

ב. שמחה זה אנחנו בע"מ עושה כל שביכולתה שתהיו מרוצים מהשרות ומהמוצרים, אך הנך רשאי להחזיר מוצרים תוך עד 14 יום מיום קבלתם, כשהמוצר חדש, ולא נעשה בו שימוש, ובצירוף חשבונית! לא יתקבלו בקשות לביטול והחזרה לאחר תקופה של ארבעה עשר (14) יום כאמור. 

ג. אם אתה אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש כהגדרתם בחוק הגנת הצרכן, והעסקה הייתה כרוכה בשיחה עם נציג של שמחה זה אנחנו (לרבות שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית), תוכל להגיש בקשה לביטול עסקה והחזרת המוצר בתוך ארבעה (4) חודשים מתאריך קבלת המוצר או קבלת הודעת דוא"ל על אישור ההזמנה, המאוחר מהם וזאת בכפוך לתנאים לעיל בכפוף לתנאים הנזכרים לעיל.

ד. הודעת ביטול עסקה תעשה באמצעות משלוח הודעה בכל אחת מהדרכים הבאות: (א) באמצעות דוא"ל לכתובת services@happiness.co.il או (ב) באמצעות פניה טלפונית בטלפון 052-5337963

ה. על האף האמור מובהר כי לא ניתן לבטל עסקה שענייני חומרי גלם ו/או מוצרי מזון ן/או מוצרים מתכלים /או מוצרים שנעשה בהם שימוש או שאריזתם נפתחה אלא אם יתברר שהמוצר פגום, אם המוצר התקבל פגום, עליך להודיע עד 2 ימים מיום קבלת המוצר - ולהחזירו הצירוף לאריזתו המקורית וצירוף חשבונית קנייה- והחנות תשלח אליך מוצר חדש לפי הזמנתך במידה והוא קיים במלאי, במידה ואין במלאי, יוצע לך מוצר חילופי או זיכוי כספי בהתאם להחלטת החנות.

ו. האתר רשאי לבטל הזמנה כולה או חלקה, במקרים הנ"ל:
 אם נפלה בהצעה טעות סופר כלשהי, במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הקונה ו/או צד ג' כלשהו; כאשר העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה

ז. ביטול המכירה יימסר לקונה בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציין בעת ביצוע ההזמנה.

ח. במקרה של ביטול עסקה עקב פגם במוצר/ אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים ששמחה זה אנחנו מסרה לך לגביו/אספקת המוצר שלא במועד שנקבע לכך/בשל הפרה אחרת מצד שמחה זה אנחנו – תבוטל הרכישה, ויוחזר לך התשלום ששילמת בפועל בתוך 14 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול, בכפוף להחזרת המוצר לחברה כשהוא חדש ובאריזתו המקורית (ללא שימוש במוצר). במקרה זה, מוצר שנמסר לך ייאסף על ידי החברה מהכתובת בה הוא נמסר לך, וזאת בתיאום עמך. 

ט. במקרה של ביטול עסקה שלא עקב הנסיבות האמורות בסעיף לעיל, תבוטל הרכישה, ויוחזר לך התשלום ששילמת בפועל, וזאת בתוך 14 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול, בכפוף להחזרת המוצר לחברה, ככל שהעסקה בוטלה לאחר שהמוצר נמסר לך. במקרה זה, יהא עליך להחזיר לשמחה זה אנחנו את המוצר שנמסר לך למשרדי שמחה זה אנחנו בתיאום מול חברת השליחויות כשהוא חדש ובאריזתו המקורית (ללא שימוש במוצר). על ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים תוך 14 יום מקבלת המוצר, ייגבו 5% דמי ביטול על ההחזרה או 100 ש"ח, הנמוך מבניהם.

7.  אחריות:

א. שמחה זה אנחנו ו/או מי מטעמה, אינם אחראים כלפיך ו/או כלפי אחר לכל נזק שהוא, לרבות נזק עקיף, עוגמת נפש או אי-נוחות, או לכל נזק שקשור או נובע משימוש באתר, בתכנים ובמוצרים (לרבות בקשר לאספקתם) או הסתמכותו עליהם או חוסר יכולת לעשות בהם שימוש או מכל פעולה שהחברה נקטה או נמנעה מלנקוט, אף אם החברה או שליחיה או נציגיה ידעו או שדווח להם על האפשרות לאירוע נזק מעין זה, לך או לכל אדם מלבדך. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, אחריות שמחה זה אנחנו כלפיך בכל עילה שהיא, לא תעלה על הסכום ששולם על ידך לחברה, אם בכלל, עבור ו/או בקשר עם השימוש בשירותים. 

8. היעדר מצגים 

ב. השימוש שלך באתר ובתכנים המופיעים בו, והסתמכותך עליהם הם על אחריותך בלבד. השימוש באתר, בשירותים ובתכנים בו הינו שימוש כמות שהוא (AS IS) ועל בסיס זמינות (AS AVAILABLE) ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי שמחה זה אנחנו ו/או מי מטעמה בגין תכונות האתר, התכנים, נכונות התכנים, שלמותם, עדכניותם ודיוקם, יכולותיו של האתר, מגבלות או התאמת האתר והתכנים לצרכיך, לרבות בגין הפסקתם (זמנית או קבועה), אי שמירה ו/או אובדן של תכנים, לרבות שנשלחו אליך, ו/או בקשר עם השירותים אשר יסופקו לך, זמינותם, התאמתם לצרכיך ואיכותם. התמונות באתר הם לצרכי המחשה בלבד וייתכנו הבדלים ושינויים בין התמונה למוצר שיתקבל אצלך. שמחה זה אנחנו מקבלת את המוצרים המופיעים באתר ואת המידע אודות תכונותיהם ומהותם מצדדים שלישיים (יצרנים ו/או יבואנים ו/או משווקים מורשים). בהתאם, שמחה זה אנחנו לא לוקחת שום אחריות על המוצרים, תכונותיהם או מהותם וזו חלה באופן בלעדי על הצד הרלוונטי (כפי שפרטיו מופיעים על גבי המוצר שרכשת).

א. שמחה זה אנחנו אינה מתחייבת שהאתר ו/או השירותים יהיו זמינים ונגישים בכל עת. שמחה זה אנחנו אינה מתחייבת שהאתר לא יופרע, יהיה כסדרו או בלא הפסקות, יהיה מאובטח וללא טעויות ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - והכל, בחומרה, בתוכנה, בקווי ובמערכות תקשורת, אצל שמחה זה אנחנו או אצל מי מספקיה. 

ב. החברה רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של המוצרים, השירותים והתכנים הניתנים בו וזאת ללא צורך להודיע לך על כך מראש. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי שמחה זה אנחנו בקשר לכך או בקשר לתקלות שיהיו באתר כתוצאה מביצוע שינויים אלו.

ג. החומרים באתר הינם כללים בלבד ונועדו להנחות, לסייע ולשמש עזר למשתמשים באתר, אולם הם אינם תחליף להפעלת שיקול דעת מצד המשתמש. שמחה זה אנחנו אינה אחראית בשום אופן על התוצאות של השימוש בתוצרים הסופיים והמוצרים המוצעים באתר, ואלו הינם באחריות המשתמש בלבד.

ד. אם חלה טעות ו/או אם נפגעת מתוכן כלשהו באתר, אנא פנו אלינו דרך טופס יצירת הקשר ואנו נעשה מאמצים סבירים על מנת לטפל בבעיה.

9. כללי

ה. שמחה זה אנחנו תהא רשאית להפסיק את השימוש שאתה עושה באתר, אם לא תעמוד במי מתנאי תקנון זה, מבלי לגרוע מכל סעד אחר העומד לרשותנו.

ו. שמחה זה אנחנו שומרת לעצמה את הזכות, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות תקנון זה בכל עת. שינוי כזה ייכנס לתוקף שבעה (7) ימים לאחר פרסום התקנון המתוקן באתר, והמשך השימוש שלך באתר לאחר מכן פירושו שאתה מקבל שינויים אלה.

ז. הנך מתחייב לשפות את שמחה זה אנחנו, עובדיה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תקנון זה אלה. 

ח. על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור תל-אביב יפו.

10. שירות לקוחות:

בכל שאלה, ייעוץ, בירורים ותמיכה בתהליך הרכישה ניתן לפנות אלינו בכל שעות היממה דרך המייל:

office@happiness.co.il

או בשעות פתיחת החנות - בטלפון 08-8545581 ונציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם

כתובת חנות המפעל: הירוק 85, א.ת. כנות, מיקוד 798250

11. שעות הפתיחה שלנו

ימים א'-ה' בין השעות 17:00 -8:30

יום ו' -8:30-12:00

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה !

שמחה זה אנחנו בע"מ 

עודכן לאחרונה: יולי 2023