יום הולדת מיקי מאוס

יום הולדת מיקי מאוס

סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות
דף
דף

יום הולדת מיקי מאוס

מיקי מאוס העכבר הכי מפורסם בעולם חגג 90 לאחרונה. גם היום יום הולדת מיקי מאוס הוא נושא יום הולדת סופר מבוקש. הילד או הילדה ביקשו יום הולדת מיקי מאוס ואתםם לא בטוחים מאיפה מתחילים ואיזה מוצרים למסיבה אתם חייבים.  שמחה זה אנחנו, ציוד למסיבות וימי הולדת, הכנו לכם כמה טיפים לעיצוב ולארגון יום הולדת מיקי מאוס בלתי נשכח. 

יום הולדת מיקי מאוס

 יום הולדת נושא שכזה כמו יום הולדת מיקי מאוס הכי קל להתחיל במיקי עצמו – למיקי יש שלושה צבעים – אדום, שחור ולבן. מיק מאוס מפורסם באוזניים השחורות והעגולות שלו ונעליו הצהובות. הנה לכם אחלה נקודת התחלה עצבו את חלל יום ההולדת בצבעיו של מיקי המפורסם. מלאו את החלל בבלונים ליום הולדת ממותגים או בבלוני מיינר של מיקי מאוס

תלו כרזות של מיקי מאוס בדלת הכניסה ורחבי חלל המסיבה. לאחר המסיבה תלו אותן בחדר הילד ותשאר לכם מזכרת עד לשנה הבאה. 

צרו "באזז" עניין במסיבה וחלקו הזמנות ממותגות למוזמנים. חשוב לחלק את ההזמנות למוזמנים לפחות כשבוע לפני המסיבה ולשלוח להורים תזכורת יום – יומיים לפני המסיבה. 

בשולחן הכיבוד וחלל יום הולדת מיקי מאוס שלבו צעצועי מיקי מאוס  ובובת TY  מנגנת של מיקי מאוס. שלבו כלים חד פעמיים כמו מפיות נייר בצורת אוזני מיקי וכלים רב פעמיים של מיקי מאוס כמו צלחות וקערות לשדרוג העיצוב אל תשכחו את קופסאות פופקורן ממותגות

כל יום יכול להיות יום הולדת מיקי מאוס

הקטן או הקטנה ממש מאוהבים במיקי מאוס, אצלנו בשמחה זה אנחנו תוכלו לפנק אותם גם במהלך השנה. יש לנו מגוון מוצרים ממש מפנקים לא רק למסיבות כמו מגוון בקבוקים ממותגים, צלחות וכוסות, קופסאות אוכל ותחתיות לשולחן הכל עם מיקי והאוזניים המפורסמות. יש לכם שמחה אנחנו פה להרים לכם מסיבה. באתר שלנו תוכלו לרכוש כל מה שצריך על מנת לערוך כל חגיגה. חשבנו על הכל לכל יום הולדת גם ליום הולדת מיקי מאוס  באתר שלנו תוכלו להזמין את כל האביזרים למסיבה.