סינון לפי
אפשרויות קניה
מחיר
סל קניות
דף
דף

יום הולדת לפי נושא

הנה הגיע אותו זמן בשנה וצריך לארגן לילד או הילדה יום הולדת. היום זה כבר עובדה אי אפשר לארגן עוד מסיבת יום הולדת זו חייבת להיות מסיבת יום הולדת לפי נושא. אז מאיפה מתחילים בקישוטים למסיבה או ברשימת המוזמנים. שמחה זו אנחנו, אנו מלווים כבר שנים אלפי ישראלים רכישת ציוד למסיבות  לכל הגילאים הכנו לכם רשימה של כל מה שאתם חייבים 

איך מארגנים יום הולדת לפי נושא

שתפו את הילד או הילדה באיזה יום הולדת נושא הם חושקים ומה הם רוצים להזמין. צריכים רעיונות? גשו לאתר שלנו ותוכלו למצוא את הנושאים הכי חמים ליום הולדת לפי נושא. 

בחרתם נושא עכשיו אתם חייבים לבחור מקום ותאריך למסיבה. בחרו הזמנות ממותגות על פי נושא המסיבה ושלחו אותן לפחות שבועיים לפני המסיבה. יום – יומיים קודם שלחו להורים הודעת תזכורת. 

עכשיו לחלק הכי כיפי – כנסו לאתר שלנו והזמינו ציוד על פי נושא יום ההולדת. בשביל שיהיה לכם ממש קל סידרנו לכם את הכל על פי נושאי ימי הולדת פופלריים. 

מה אתם ממש חייבים: 

בחגיגת יום הולדת לפי נושא זה הפרטים הקטנים שמשדרגים. אם זה יום הולדת מיקי מאוס בחרו בצבעי לבן, אדום ושחור אם יום הולדת חד קרן קרקס אז בחרו בצבעי פסטל. תלו בלונים ובלונים ליום הולדת ממותגים כמו בלוני מיינר, בלוני אינגרם ובלוני מקל. 

לשולחן הכיבוד כלים רב פעמיים וכלים חד פעמיים כמו צלחות וכוסות עם נושא המסיבה, מפיות. אל תשכחו לשלב בעיצוב השולחן בבובות TY  או דמויות של דיסני. באתר תוכלו לרכוש בקבוקים ממותגים וקופסאות אוכל ממותגות אשר יקשטו את שולחן המסיבה וישמשו אתכם גם לאחר המסיבה. 

הפתעות יום הולדת לפי נושא המסיבה – ליום ההולדת כדורגל חלקו כדורים במתנה. ליום ההולדת סמי הכבאי חלקו בקבוק ספורט כהפתעה.

חוגגים יום הולדת לפי נושא  בשמחה זה אנחנו 

באתר שלנו תוכלו לרכוש כל מה שצריך על מנת לערוך כל חגיגה. חשבנו על הכל ליום הולדת לפי נושא על פי כל נושא.